close

CZECH PROMOTION nově pracuje pro značku Prabos. Firma se stoletou tradicí výroby bot poprvé míří do televize

Marketingová agentura CZECH PROMOTION rozšiřuje své klientské portfolio o značku Prabos, obuvnickou firmu s více než stoletou tradicí. Vedle komunikační strategie agentura pro značku zajišťuje také tvorbu obsahu na sociálních sítích, správu online kampaní a realizaci spotu. Tříměsíční televizní kampaň odstartuje koncem března. 

Česká firma ze zlínského Slavičína obouvá profesionály, jako jsou hasiči, lesníci, stavaři či vojáci, již od roku 1860. Firma se zaměřuje také na volnočasovou obuv do náročného terénu, kterou chce dostat do širšího povědomí veřejnosti. Spolupráce s full servisovou agenturou CZECH PROMOTION začala novou marketingovou a komunikační strategií vycházející z analýzy trhu, definováním hodnot značky a ideálního zákazníka. Na základě komunikační strategie vytvořila agentura jednotný vizuální styl.

Od konce března poběží tříměsíční televizní kampaň, která bude podpořena také online kampaní. Již od října 2022 má agentura na starost i správu sociálních sítích značky. 

„Pro zvýšení znalosti značky jsme zvolili cestu propojení televizní a online kampaně, ve které budeme komunikovat jasné sdělení: ,Obouváme profesionály, obouváme dobrodruhy. Prabos plus – bota na vše.‘ Našim cílem je obeznámit veřejnost s tím, že Prabos je vhodná bota i na pěší turistiku,“ říká Michal Novák, marketingový ředitel agentury CZECH PROMOTION.

Ve chvíli, kdy jsme se rozhodli pro novou marketingovou strategii, jsme věděli, že se chceme spojit s těmi nejlepšími v oboru. I když je náš cíl ještě daleko před námi, už teď víme, že volba agentury CZECH PROMOTION byla dobrá volba. Spolupráce s kolektivem mladých lidí, kteří jsou po všech stránkách profesionální a kreativní, nás baví” komentuje spolupráci Ing. Juraj Vozár, CEO společnosti Prabos plus a.s.

„Důvěryhodnost kampaně jsme založili na unikátním faktu, že Prabos je světově respektovaný výrobce bot pro profesionální využití v těch nejnáročnějších podmínkách. Tyto jedinečné zkušenosti a know how jsou nezpochybnitelným důkazem, že Prabos dokáže vyrobit i boty vhodné pro pěší turistiku, na které se může zákazník spolehnout,“ dodává Novák.

21. 03. 2023 Tisková zpráva