close

Pozvánka | Využijte naplno potenciál svých prodávajících.

Milí podnikatelé,

máme radost, že vás můžeme pozvat na další přednášku ze série #marketingemprotikrizi, která volně navazuje na seminář Ondřeje Bystroně a téma Reopening. Věříme, že se vám podařilo vyladit provozovny tak, abyste po znovuotevření dosáhli maximálních prodejů.

A nyní je ta pravá chvíle zaměřit se na vaše prodávající, aby jejich čas strávený s klientem byl maximálně efektivní – ať už uvnitř obchodu, nebo u okénka kavárny.

Spoustu rad, jak na komunikaci se zákazníkem, a další krizová témata si pro vás tentokrát chystá náš dlouholetý partner a uznávaný lektor Rastislav Zachar ze společnosti Business Success.

Těšit se můžete na tato témata:

  • Jak (i přes okénko) komunikovat se zákazníkem
  • Jak udržovat v dobré náladě sebe i své kolegy
  • Jak pracovat se svými prodávajícími
  • Jak navýšit odbyt na prodejně

Během přednášky si můžete připravit otázky, které po jejím ukončení rádi zodpovíme v rámci panelové diskuze. Novinky ohledně projektu sdílíme i na facebooku.

Mohlo by vás zajímat

Přednáška | Jak komunikovat se zákazníkem?

20. 11. 2020 Vzdělávání