zavřít

Unikátnost, funkčnost i rozmanitost. CZECH PROMOTION má nové kanceláře

Své místo si nové kanceláře marketingové agentury CZECH PROMOTION našly rozšířením stávajících prostor v Paláci Karlín. Full servisová agentura se stovkou pracovníků nyní působí již na více než 2000 metrech čtverečních. Také podoba nových kanceláří odráží hodnoty firmy – hledat pragmatická a funkční řešení s inspirativním a osobitým rukopisem.

Unikátnímu prostoru je vlastní vzdušnost, dynamičnost, rozmanité struktury a recyklované materiály. Hlavní pracovní prostor je koncipovaný jako open space, ale přesto rozdělený do citlivě oddělených částí, ve kterých jsou místa jak pro početné pracovní týmy, tak i jednotlivce. Dominantní bílá barva pak jednotlivé prvky sjednocuje a zároveň dodává pocit lehkosti, otevřenosti a klidu.

„Růst agentury si vyžádal vytvořit další pracovní prostor, který by zároveň reflektoval naši filozofii dosahovat s co nejnižšími náklady maximálního efektu. Věřím, že inspirovat bude nejen současné, ale i budoucí kolegy, kolegyně a klienty,“ říká Jan Coufal, CEO agentury CZECH PROMOTION.

Interiéry nových kanceláří tvoří například příčky z použitých lahví od vína, stěny obložené dřevěnými deskami původem ze starých trámů, dále skříně, knihovny nebo kuchyňky vyrobené z nápojových kartonů, namísto běžných akustických panelů je na stropě použita ovčí vlna a v neposlední řadě nechybí ani plně funkční semafor pomyslně řídící pohyb v zúžené části vedoucí k sociálnímu zázemí.

„Návrhy interiéru vycházejí z obsáhlé rešerše pod taktovou a ve jménu recyklace. Jakub a Johanna, kteří měli projekt na starosti, strávili spoustu času na největším odpadovém tržišti CYRKL hledáním materiálů vhodných do interiéru. Důležitá byla nejen jejich udržitelnost, ale také́ logistická a ekonomická dostupnost. Díky chytrému návrhu navíc získaly v prostoru svoji důstojnou a dlouhodobou funkci,“ uvádí Jan Kurz, zakladatel studia KURZ architects. 

Kanceláře si našly svoje místo ve stejné budově v pražském Karlíně, kde agentura sídlí již od roku 2017, a to v pátém patře Paláce Karlín. Nové prostory o výměře 1090 metrů čtverečních tím celkovou plochu sídla agentury zdvojnásobily. Část nových kanceláří bude sloužit i jako neformální hub pro externí nájemce„Půjde o svým způsobem líheň talentů a nových projektů, které jsou blízké našemu pojetí marketingu. První vlaštovkou je startupová společnost HoloMotion Media provozující holografické reklamní nosiče,“ doplňuje Jan Coufal.

Autorem podoby nových kanceláří je studio KURZ architects, které stojí i za původními kancelářemi agentury CZECH PROMOTION a oceněnými titulem Kanceláře roku 2017. Stavební práce zastřešila firma 4interior&tiles. Na vybavení interiéru kanceláří se podílely značky jako jsou TON, Lucis, Oresi, Princ Parket, Barkotex, Hager, Monobrand nebo PackWall.

19. 01. 2023 Tisková zpráva